zmluvy, zmluva, reality, byty, domy, pozemky, bratislava, byt, dom, pozemok, nehnutelnost, real, leon predaj rodinný dom - *LEON real* Predaj priestranného 2- poschodového RD, 3 terasy, veľká záhrada, kontakt: 0905 487 084 (AR-03IN-002815) - reality na leonreal.sk
RSS Slovensky Česky English Deutsch Magyar

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Domy, vily, chalupy na predaj Veľký Biel nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Domy, vily, chalupy na predaj Veľký Biel. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Detail reality číslo:IDP0092SC (AR-03IN-002815)

*LEON real* Predaj priestranného 2- poschodového RD, 3 terasy, veľká záhrada, kontakt: 0905 487 084

foto_15.jpg
foto_16.jpg
foto_01.jpg
foto_02.jpg
foto_07.jpg
foto_10.jpg
foto_11.jpg
foto_06.jpg
foto_28.jpg
foto_05.jpg
foto_23.jpg
foto_18.jpg
foto_17.jpg
foto_21.jpg
foto_14.jpg
Zobraziť viac
Kontaktné údaje Skryť kontakty

Kontaktné údaje

Makler obrazek

Mgr. Drahošová

LEON real

 • Adresa Čulenova
  81104 Bratislava
 • Telefón +421918640557
 • Kontaktná osoba leoreal
 • E-mailleonreality@gmail.com
 • Hovoríme en   ru
Mám záujem Skryť formulár

Mám záujem

Meno a priezvisko
 
E-mail

Telefón

Správa pre realitnú kanceláriu
 

Dbáme na ochranu osobných údajov, viac informácií nájdete tu 

Opíšte kód z obrázku 
 • Druh Rodinný dom / predaj
 • Obec Veľký Biel (Okres Senec)
 • Ulica Lúčna
 • Cena 254 888,00 EURvrátane provízie RK
 • Veľkosť 400 m2
 • Rok kolaudácie 1995-2002
 • Celková úžitková plocha 400 m2
 • Výmera pozemku celkom 690 m2
 • Príjazd asfaltová cesta

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom (400 m2) vo Veľkom Biely na Lúčnej ulici. Dom má tri terasy (jedna veľká terasa s grilom) a peknú udržiavanú záhradu (690 m2). Dom je 3 – podlažný, má obývateľné a zateplené podkrovie, kde je predpríprava na kúpeľňu, toaletu a kuchyňu a je tu možné situovať kuchyňu a obývaciu izbu. V dome je elektrina (podlahové elektrické kúrenie), voda, žumpa. Plyn a kanalizácia sú pred domom. K dispozícii je aj piecka na tuhé palivo. Dom má drevené okná, parkety a dlažbu, múry sú hrubé, z jednej strany je zateplený. Strecha je škridlová.

Dispozícia domu:

Prízemie: kuchyňa prepojená s obývacím priestorom (súčasťou je špajza), izba, garáž, veľká komora, kúpeľňa (vaňa a dve umývadlá), samostatná toaleta, veľká terasa s grilom.

1. poschodie – 4 izby, dve terasy (jedna presklená s veľkými oknami), kúpeľňa (vaňa a dve umývadlá), samostatná toaleta.

2.poschodie – obývateľné a zateplené podkrovie, kde je predpríprava na kúpeľňu, toaletu a kuchyňu a je tu možné situovať kuchyňu a obývaciu izbu.

Obec Veľký Biel má výborné občianske vybavenie. Nachádza sa tu materská a základná škola, zdravotné stredisko s lekárom pre deti a dospelých, stomatológ, lekáreň, pošta, kultúrny dom s modernou kuchyňou a klimatizovanou tanečnou sálou a kinosálou, požiarna zbrojnica, futbalový štadión, multifunkčné ihrisko, detské ihriská, vonkajší fitness park. V okolí obce je 16 hektárová vodná plocha, využívaná nielen rybármi, ale aj miestnymi obyvateľmi a návštevníkmi vyhľadávajúcimi celoročný relax v prírode (jedno jazero je od domu vzdialené cca 150 m). Dominantnou stavbou obce je barokový kaštieľ z 18. storočia. Dopravné spojenie z obce poskytuje možnosť využiť železničnú, ako aj autobusovú prepravu a zároveň je dostupné aj priame napojenie na diaľnicu D1, alebo využitie starej seneckej cesty.

Výborná dostupnosť do okolitých miest: Senec – centrum, kde sú dostupné všetky mestské vymoženosti je vzdialený len 2,5 km (Senec je už takmer spojený s Veľkým Bielom) , Bratislava – 20 km.

Kontakt: 0905 487 084

Celú ponuku našej kancelárie nájdete na www.leonreal.sk

Poloha nehnuteľnosti

Sme tu pre Vás, keď PREDÁVATE alebo KUPUJETE nehnuteľnosť.

 

PNA ZMLUVA, NÁVRH NA VKLAD, OZNÁMENIE O ZAMÝŠĽANOM NÁVRHU NA VKLAD

Ak si NAPRÍKLAD nájdete KUPUJÚCEHO na základe súkromnej inzercie, vypracujeme Vám KVALIFIKOVANÉ zmluvy prevodu vlastníckeho práva, návrhov na vklad zmeny vlastníckeho práva a ďalšie prípadne príslušné relevantné dokumenty a náležitosti

- zjednodušene povedané - BEZPEČNE a bezproblémovo Vás prevedieme zmenou vlastníckeho práva (plus Vám UŠETRÍME časť poplatkov na katastri podaním oznámenia o zamýšľanom návrhu na vklad).

Plus:

- PRENÁJOM, RADY, POMOC, OTÁZKY, osobná asistencia pri realizácii obchodu

- ZMLUVA o BUDÚCEJ (kúpnej) zmluve

- ZÁMENNA ZMLUVA

- ZMLUVA O VYSPORIADANÍ PODIELOVÉHO SPOLUVLASTNÍCTVA

- ZMLUVA O ZRIADENÍ VECNÉHO BREMENA

redikcia (KONTROLA správnosti) už vypracovaných zmlúv.

- atď. (všetko k NEHNUTEĽNOSTIAM)

Všetko u nás.

Ide o jediné: Výsledkom prebiehajúceho obchodu musí byť Vaša SPOKOJNOSŤ, BEZPEČNOSŤ a ISTOTA.

zmluvy, zmluva, reality, byty, domy, pozemky, bratislava, byt, dom, pozemok, nehnutelnost, real, leon