zmluvy, zmluva, reality, byty, domy, pozemky, bratislava, byt, dom, pozemok, nehnutelnost, real, leon predaj rodinný dom - REZERVOVANE NOVOSTAVBA, Pekný TEHLOVÝ 5 izbový rodinný dom (AR-03IN-002845) - reality na leonreal.sk
RSS Slovensky Česky English Deutsch Magyar

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Domy, vily, chalupy na predaj Chorvátsky Grob nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Domy, vily, chalupy na predaj Chorvátsky Grob. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Detail reality číslo:DP0424SC (AR-03IN-002845)

REZERVOVANE NOVOSTAVBA, Pekný TEHLOVÝ 5 izbový rodinný dom

4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
Zobraziť viac
Kontaktné údaje Skryť kontakty

Kontaktné údaje

Makler obrazek

BRUNO Pilka

LEON real

 • Adresa Čulenova
  81104 Bratislava
 • Telefón +421918640557
 • Kontaktná osoba leoreal
 • E-mailleonreality@gmail.com
 • Hovoríme en   ru
Mám záujem Skryť formulár

Mám záujem

Meno a priezvisko
 
E-mail

Telefón

Správa pre realitnú kanceláriu
 

Dbáme na ochranu osobných údajov, viac informácií nájdete tu 

Opíšte kód z obrázku 
 • Druh Rodinný dom / predaj
 • Obec Chorvátsky Grob (Okres Senec)
 • Ulica Triblavinská
 • Lokalita Kukučínova
 • Cena 260 000,00 EUR
 • Veľkosť 128 m2
 • Počet izieb 5
 • Stav Novostavba
 • Celková úžitková plocha 128 m2
 • Výmera pozemku celkom 772 m2
 • Zastavaná plocha 160 m2
 • Príjazd asfaltová cesta
 • Prevažujúca konštrukcia objektu tehlová
 • Energetický certifikát budovy A

Popis nehnuteľnosti

REZERVOVANE

Ponúkame Vám na predaj pekné NOVOSTAVBU TEHLOVÉHO 5-izbového rodinného domu v obci Chorvátsky Grob časť Čierna voda. Novostavba sa nachádza v tichej ulici s názvom Kukučínová, ktorá s 2 m chodníkom, s vozovkou šírky 5,5 m a s odvodňovacím žľabom cesty, umožňuje pohodlnú dostupnosť na k domu.

Rodinný dom je postavený na pozemku o rozlohe 772 m2. K rodinnému domu sú napojené inžinierske siete, ako vodovod, elektrika, splašková kanalizácia, optika. Prípojka plynu je vytiahnutá na hranici pozemku.

Na pozemku sa nachádza kopaná studňa hĺbky 8,5 m, ktorú je možné využiť pre polievanie trávnika. Pozemok je oplotený z troch strán, predný plot je ponechaný už na výber nového majiteľa. Zastavaná plocha rodinného domu na pozemku je 160 m2.

Na pozemku sú pripravené 3 parkovacie miesta + chodník do domu, chodník okolo domu spojený s priestrannými terasami v zadnej strane domu. Spevnené plochy sú celkovo 122 m2. Na ostatnej ploche pozemku je položený kobercový trávnik o výmere 350 m2 + ponechané miesto pre ďalšie sadové prvky.

Rodinný dom je murovaný z brúsenej tehly hr. 30 cm + 20 cm zateplenie stien. Zateplenie stropu je o hrúbke 40 cm. Pre dokonalé presvetlenie a vetranie sú krásne veľké okna, na posuvný systém. Okná sú plastové s izolačným trojskom. Krytina betónová Terian Danubian antracit.

Celková úžitková plocha v dome je 128 m2. Pozostáva zo zádveria, z 4-roch samostatných izieb veľmi pekne presvetlených, z hlavnej kúpeľne + kotolňa, použiteľná ako aj kúpeľňa. Hlavná časť domu pozostáva zo spojeného priestoru pre obývaciu izbu, jedáleň a kuchyňu. Taktiež na povale je vytvorený úložný priestor o ploche 40 m2. V obývacej izbe je príprava na krb. Dom je napojený na alarm.

V dome je podlahové vykurovanie, zdrojom tepla je tepelné čerpadlo Daikin, ktoré okrem kúrenia a zohrievania TÚV má funkciu chladenia, ktorú v teplých dňoch je možné využívať ako klímu v celom dome. V kúpeľniach a v kuchyni je príprava pre zariaďovacie predmety, umývadlá, vaňu, sprchové kúty, geberity, práčku, sušičku, rebrinový sušiak.

V dome je komplet dokončená elektroinštalácia okrem svietidiel. Zásuvky a vypínače zn. Legrand biele. Interiér domu je vymaľovaný komplet na bielo.

Dom je podľa energetického certifikátu, vedený v energetickej triede A1.

Dom sa predáva v štádiu holodom. Daná cena holodomu zahrňuje aj vybavenie kolaudácie, súpisného čísla a právnych služieb s prepisom a zavkladovaním na nového vlastníka.

V prípade záujmu je dom možné dokončiť s rovnakou firmou komplet na kľuč.

Poloha nehnuteľnosti

Podobné reality

Sme tu pre Vás, keď PREDÁVATE alebo KUPUJETE nehnuteľnosť.

 

PNA ZMLUVA, NÁVRH NA VKLAD, OZNÁMENIE O ZAMÝŠĽANOM NÁVRHU NA VKLAD

Ak si NAPRÍKLAD nájdete KUPUJÚCEHO na základe súkromnej inzercie, vypracujeme Vám KVALIFIKOVANÉ zmluvy prevodu vlastníckeho práva, návrhov na vklad zmeny vlastníckeho práva a ďalšie prípadne príslušné relevantné dokumenty a náležitosti

- zjednodušene povedané - BEZPEČNE a bezproblémovo Vás prevedieme zmenou vlastníckeho práva (plus Vám UŠETRÍME časť poplatkov na katastri podaním oznámenia o zamýšľanom návrhu na vklad).

Plus:

- PRENÁJOM, RADY, POMOC, OTÁZKY, osobná asistencia pri realizácii obchodu

- ZMLUVA o BUDÚCEJ (kúpnej) zmluve

- ZÁMENNA ZMLUVA

- ZMLUVA O VYSPORIADANÍ PODIELOVÉHO SPOLUVLASTNÍCTVA

- ZMLUVA O ZRIADENÍ VECNÉHO BREMENA

redikcia (KONTROLA správnosti) už vypracovaných zmlúv.

- atď. (všetko k NEHNUTEĽNOSTIAM)

Všetko u nás.

Ide o jediné: Výsledkom prebiehajúceho obchodu musí byť Vaša SPOKOJNOSŤ, BEZPEČNOSŤ a ISTOTA.

zmluvy, zmluva, reality, byty, domy, pozemky, bratislava, byt, dom, pozemok, nehnutelnost, real, leon