zmluvy, zmluva, reality, byty, domy, pozemky, bratislava, byt, dom, pozemok, nehnutelnost, real, leon predaj rodinná vila - Rodinná vila s dvoma bytovými jednotkami s úžitkovou plochou 530 m2 (AR-03IN-002527) - reality na leonreal.sk
RSS Slovensky Česky English Deutsch Magyar

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Domy, vily, chalupy na predaj Miloslavov nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Domy, vily, chalupy na predaj Miloslavov. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Detail reality číslo:ADP0052SC (AR-03IN-002527)

Rodinná vila s dvoma bytovými jednotkami s úžitkovou plochou 530 m2

DSC_0004.jpg
DSC_0011.jpg
DSC_0001.jpg
DSC_0021.jpg
0.2. Pravá strana za domom .jpg
DSC_0053.jpg
DSC_0022.jpg
1. Vstup.jpg
2. STAVBA A BYT NAD GARÁŽOU .jpg
2.1.. Dvoj izb.byt .jpg
DSC_0052.jpg
Zobraziť viac
Kontaktné údaje Skryť kontakty

Kontaktné údaje

Makler obrazek

Filip Pham

LEON real

 • Adresa Čulenova
  81104 Bratislava
 • Telefón +421918640557
 • Kontaktná osoba leoreal
 • E-mailleonreality@gmail.com
 • Hovoríme en   ru
Mám záujem Skryť formulár

Mám záujem

Meno a priezvisko
 
E-mail

Telefón

Správa pre realitnú kanceláriu
 

Dbáme na ochranu osobných údajov, viac informácií nájdete tu 

Opíšte kód z obrázku 
 • Druh Rodinná vila / predaj
 • Obec Miloslavov (Okres Senec)
 • Katastrálne územie MILOSLAVOV
 • Cena 850 000,00 EUR
 • Veľkosť 530 m2
 • Celková úžitková plocha 530 m2
 • Výmera pozemku celkom 2100 m2

Popis nehnuteľnosti

POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Vila a dom s 2-garážou
Vila je riešená ako dvojgeneračný rodinný dom. Na poschodí je 2 a pol izbový byt so samostatným vchodom do domu z bočnej ulice. Na prízemí sa nachádza 4 izbový byt s halou a zimnou záhradou, so samostatným vchodom a vstupom do domu cez záhradu priamo z ulice. Oba byty sú prepojené cez halu dverami. Toto komunikačné prepojenie je možné uzamknúť a zvukotesne uzatvoriť, alebo zrušiť. Z haly sa dostaneme schodiskom do podzemných priestorov kde je kotolňa, skladové priestory a bytový priestor pre fitnes, alebo domáce práce. Dom je vykurovaný plynovým kotlom a solárnym trubicovým kúrením. Podzemnou chodbou sa dostaneme do podzemia druhého domu a garáží. V jeho spodnej časti sa nachádzajú priestory pripravené pre 3 izbový byt, zatiaľ sú používané ako skladové. Na prízemí je 2-garáž, kúpeľňa s WC a letná kuchynka, kde je aj vykurovanie pre dom samostatným plynovým kotlom. Na poschodí sa nachádza 2 izbový byt s balkónom, so samostatným vchodom z bočnej ulice.

Vila - byt na poschodí /108m2/
Vstup do domu je samostatným vchodom cez záhradu z bočnej ulice, kde môžeme parkovať pred domom aj vo dvore za bránou. Na prízemí sa nachádza predsieň s chodbou, cez ktorú sa dostaneme k miestnosti vhodnej pre pračku, alebo malú pracovňu. Schodiskom prichádzame na poschodie kde je menšia miestnosť vhodná ako spálňa, pre oddych, deti, alebo návštevy, ďalej šatník, WC a kúpeľňa. Cez chodbu prichádzame do obývačky s kuchyňou a jedálňou so vstupom na terasu 48 m2 s výhľadom na záhradu a jazierko. Z terasy je vstup do vežičky s využitím ako salónik, fajčiareň, alebo sušenie bielizne, odkiaľ môžeme zísť schodiskom priamo do záhrady. Druhý vstup z obývačky je do spálne s balkónom 8m2.

Vila - byt prízemie /147 m2/
Vstup do domu je samostatným vchodom cez záhradu z ulice, kde môžeme parkovať pred domom aj vo dvore za bránou. Vchádzame bočným vstupom do predsiene s chodbou, cez ktorú sa dostaneme do haly. V pravo sa ide do obývačky spojenej s kuchyňou a jedálňou s výstupom na terasu do záhrady. Z haly za obývačkou doprava prichádzame do izby, teraz pracovne. Vedľa je malá izba -šatník a za ňou zimná záhrada s výstupom na chodník do záhrady. Z haly za obývačkou doľava je toaleta a kúpeľňa. Na ľavo z haly sa dostávame do spálne s výhľadom na jazierko za ktorou je prechod do horného bytu. Otvorením vedľajších dverí sa dostanete schodiskom do podzemných priestorov skladu, izby, kotolne a chodby vedúcej do domu s 2 garážou. Vedľa pri vstupe do vchodových dverí je ešte malá miestnosť pre ukladanie záhradného náradia.

Dom s 2 garážou, 2 izbový byt /58 m2/
Vstup do domu je samostatným vchodom cez záhradu z bočnej ulice. Na prízemí je malá predsieň pokračujúca chodbou so schodiskom na poschodie. Hore prídeme do priestrannej obývačky s jedálenským kútom a kuchyňou. Z obývačky je vstup do kúpeľne a vedľajšej spálne s výstupom na balkón. Na prízemí je 2 garáž, so samostatným zadným vchodom do pripravovanej letnej kuchyne, za ktorou sa nachádza toaleta s kúpeľňou a plynový kotol pre dom. V spodnej časti domu sú priestory pre 3 izbový byt, cca. /90m2/ s oknami na juhozápadnú stranu s anglickým dvorcom. Zatiaľ slúžia ako skladové. Podzemnou chodbou v prípade nepriaznivého počasia je možné prejsť do priestorov vily.

Stavby a architektúra sú navrhnuté a zosúladené s oplotením a vstupmi v naviazanosti na komunikácie tak, aby vyhovovali potrebám pre viac člennú rodinu na oddych, hospodárske práce a podnikateľskú činnosť. K objektom patrí udržiavaná záhrada s trávnikom, s vybudovaným závlahovým systémom a jazierkom, pod ktorým je podzemná miestnosť 32m2 s vlastným zdrojom pitnej vody pre dom a záhradu. Používa sa ako vináreň a na chladenie nápojov, uskladnenie zeleniny a potravín. Na pozemku je 7 parkovacích miest z toho 2 garážové. Celková podlahová plocha je 530m2. Ponúkať nehnuteľnosť je možné aj ako 2 samostatné objekty s pozemkami, ktorých výmera je cca. 0,21ha.

POPIS LOKALITY:
Kompletná občianska vybavenosť / wellnes, posilňovňa, reštaurácia, potraviny, škola, škôlka, lekár, vlakové a autobusová spojenie 3min. od domu/. Celý komplex je zariadený, udržiavaný aj s parkom a záhradou.

Poloha nehnuteľnosti

Sme tu pre Vás, keď PREDÁVATE alebo KUPUJETE nehnuteľnosť.

 

PNA ZMLUVA, NÁVRH NA VKLAD, OZNÁMENIE O ZAMÝŠĽANOM NÁVRHU NA VKLAD

Ak si NAPRÍKLAD nájdete KUPUJÚCEHO na základe súkromnej inzercie, vypracujeme Vám KVALIFIKOVANÉ zmluvy prevodu vlastníckeho práva, návrhov na vklad zmeny vlastníckeho práva a ďalšie prípadne príslušné relevantné dokumenty a náležitosti

- zjednodušene povedané - BEZPEČNE a bezproblémovo Vás prevedieme zmenou vlastníckeho práva (plus Vám UŠETRÍME časť poplatkov na katastri podaním oznámenia o zamýšľanom návrhu na vklad).

Plus:

- PRENÁJOM, RADY, POMOC, OTÁZKY, osobná asistencia pri realizácii obchodu

- ZMLUVA o BUDÚCEJ (kúpnej) zmluve

- ZÁMENNA ZMLUVA

- ZMLUVA O VYSPORIADANÍ PODIELOVÉHO SPOLUVLASTNÍCTVA

- ZMLUVA O ZRIADENÍ VECNÉHO BREMENA

redikcia (KONTROLA správnosti) už vypracovaných zmlúv.

- atď. (všetko k NEHNUTEĽNOSTIAM)

Všetko u nás.

Ide o jediné: Výsledkom prebiehajúceho obchodu musí byť Vaša SPOKOJNOSŤ, BEZPEČNOSŤ a ISTOTA.

zmluvy, zmluva, reality, byty, domy, pozemky, bratislava, byt, dom, pozemok, nehnutelnost, real, leon